Urząd Gminy Pilchowice

ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Rada Gminy Rada Gminy 2018-2024
Rada Gminy 2018 - 2024

Krzysztof Waniczek - Przewodniczący Rady Gminy Pilchowice

Roland Bobek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Pilchowice

Genowefa Suchecka - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Pilchowice

Sesje Rady Gminy

1 Bernacisko Maria - bernaciskom@pilchowice.pl Dawid Wydra 5879
2 Bobek Roland - bobek.r@pilchowice.pl Tomasz Bajon 2328
3 Ciukaj Sylwester - ciukaj.s@pilchowice.pl Tomasz Bajon 1900
4 Ciupke Piotr - ciupkep@pilchowice.pl Dawid Wydra 8816
5 Foit Ingrida - foiti@pilchowice.pl Dawid Wydra 5458
6 Hayduk Arkadiusz - hayduk.a@pilchowice.pl Tomasz Bajon 1602
7 Koprjaniuk Bożena - koprjaniuk.b@pilchowice.pl Tomasz Bajon 3459
8 Kowol Walter - kowolw@pilchowice.pl Dawid Wydra 5331
9 Kurzal Jerzy - kurzalj@pilchowice.pl Dawid Wydra 5278
10 Musiolik Krzysztof - musiolik.k@pilchowice.pl Tomasz Bajon 1883
11 Nierychło Józef - nierychlo.j@pilchowice.pl Tomasz Bajon 460
12 Rusin Józef - rusin.j@pilchowice.pl Tomasz Bajon 1608
13 Suchecka Genowefa - suchecka.g@pilchowice.pl Tomasz Bajon 3662
14 Waniczek Krzysztof - waniczek.k@pilchowice.pl Dawid Wydra 6489
15 Żyła Krzysztof - zylak@pilchowice.pl Dawid Wydra 5476
 

Urząd Gminy Pilchowice
ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice 

 tel. 032-235-65-21; fax. 032-235-69-38
www.pilchowice.pl, ug@pilchowice.pl

Home Rada Gminy Rada Gminy 2018-2024