Urząd Gminy Pilchowice

ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Rada Gminy Rada Gminy 2018-2023
Rada Gminy 2018 - 2023

Krzysztof Waniczek - Przewodniczący Rady Gminy Pilchowice

Roland Bobek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Pilchowice

Genowefa Suchecka - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Pilchowice

Sesje Rady Gminy

1 Bernacisko Maria - bernaciskom@pilchowice.pl Dawid Wydra 5382
2 Bobek Roland - bobek.r@pilchowice.pl Tomasz Bajon 1730
3 Ciukaj Sylwester - ciukaj.s@pilchowice.pl Tomasz Bajon 1402
4 Ciupke Piotr - ciupkep@pilchowice.pl Dawid Wydra 8049
5 Foit Ingrida - foiti@pilchowice.pl Dawid Wydra 4907
6 Hayduk Arkadiusz - hayduk.a@pilchowice.pl Tomasz Bajon 1164
7 Koprjaniuk Bożena - koprjaniuk.b@pilchowice.pl Tomasz Bajon 2981
8 Kowol Walter - kowolw@pilchowice.pl Dawid Wydra 4755
9 Kurzal Jerzy - kurzalj@pilchowice.pl Dawid Wydra 4749
10 Musiolik Krzysztof - musiolik.k@pilchowice.pl Tomasz Bajon 1461
11 Nierychło Józef - nierychlo.j@pilchowice.pl Tomasz Bajon 92
12 Rusin Józef - rusin.j@pilchowice.pl Tomasz Bajon 1170
13 Suchecka Genowefa - suchecka.g@pilchowice.pl Tomasz Bajon 3084
14 Waniczek Krzysztof - waniczek.k@pilchowice.pl Dawid Wydra 5674
15 Żyła Krzysztof - zylak@pilchowice.pl Dawid Wydra 4918
 

Urząd Gminy Pilchowice
ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice 

 tel. 032-235-65-21; fax. 032-235-69-38
www.pilchowice.pl, ug@pilchowice.pl

Home Rada Gminy Rada Gminy 2018-2023