Urząd Gminy Pilchowice

ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Oświadczenia majątkowe Radni Gminy Pilchowice
Rada Gminy 2018 - 2023

Agata Mosiądz - Kramorz - Przewodniczący Rady Gminy Pilchowice

Roland Bobek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Pilchowice

Krzysztof Waniczek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Pilchowice

Sesje Rady Gminy

1 Bernacisko Maria - bernaciskom@pilchowice.pl Dawid Wydra 4382
2 Bobek Roland - bobek.r@pilchowice.pl Tomasz Bajon 814
3 Ciukaj Sylwester - ciukaj.s@pilchowice.pl Tomasz Bajon 654
4 Ciupke Piotr - ciupkep@pilchowice.pl Dawid Wydra 6802
5 Foit Ingrida - foiti@pilchowice.pl Dawid Wydra 3945
6 Hayduk Arkadiusz - hayduk.a@pilchowice.pl Tomasz Bajon 531
7 Koprjaniuk Bożena - koprjaniuk.b@pilchowice.pl Tomasz Bajon 2115
8 Kowol Walter - kowolw@pilchowice.pl Dawid Wydra 3779
9 Kurzal Jerzy - kurzalj@pilchowice.pl Dawid Wydra 3806
10 Mosiądz - Kramorz Agata - mosiadz.kramorz.a@pilchowice.pl Tomasz Bajon 4524
11 Musiolik Krzysztof - musiolik.k@pilchowice.pl Tomasz Bajon 802
12 Rusin Józef - rusin.j@pilchowice.pl Tomasz Bajon 533
13 Suchecka Genowefa - suchecka.g@pilchowice.pl Tomasz Bajon 2112
14 Waniczek Krzysztof - waniczek.k@pilchowice.pl Dawid Wydra 4406
15 Żyła Krzysztof - zylak@pilchowice.pl Dawid Wydra 3982
 

Urząd Gminy Pilchowice
ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice 

 tel. 032-235-65-21; fax. 032-235-69-38
www.pilchowice.pl, ug@pilchowice.pl

Home Oświadczenia majątkowe Radni Gminy Pilchowice