Urząd Gminy Pilchowice

ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Oświadczenia majątkowe Radni Gminy Pilchowice
Rada Gminy 2018 - 2023

Agata Mosiądz - Kramorz - Przewodniczący Rady Gminy Pilchowice

Roland Bobek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Pilchowice

Krzysztof Waniczek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Pilchowice

Sesje Rady Gminy

1 Bernacisko Maria - bernaciskom@pilchowice.pl Dawid Wydra 4466
2 Bobek Roland - bobek.r@pilchowice.pl Tomasz Bajon 909
3 Ciukaj Sylwester - ciukaj.s@pilchowice.pl Tomasz Bajon 714
4 Ciupke Piotr - ciupkep@pilchowice.pl Dawid Wydra 6919
5 Foit Ingrida - foiti@pilchowice.pl Dawid Wydra 4041
6 Hayduk Arkadiusz - hayduk.a@pilchowice.pl Tomasz Bajon 574
7 Koprjaniuk Bożena - koprjaniuk.b@pilchowice.pl Tomasz Bajon 2199
8 Kowol Walter - kowolw@pilchowice.pl Dawid Wydra 3880
9 Kurzal Jerzy - kurzalj@pilchowice.pl Dawid Wydra 3911
10 Mosiądz - Kramorz Agata - mosiadz.kramorz.a@pilchowice.pl Tomasz Bajon 4665
11 Musiolik Krzysztof - musiolik.k@pilchowice.pl Tomasz Bajon 858
12 Rusin Józef - rusin.j@pilchowice.pl Tomasz Bajon 577
13 Suchecka Genowefa - suchecka.g@pilchowice.pl Tomasz Bajon 2195
14 Waniczek Krzysztof - waniczek.k@pilchowice.pl Dawid Wydra 4524
15 Żyła Krzysztof - zylak@pilchowice.pl Dawid Wydra 4072
 

Urząd Gminy Pilchowice
ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice 

 tel. 032-235-65-21; fax. 032-235-69-38
www.pilchowice.pl, ug@pilchowice.pl

Home Oświadczenia majątkowe Radni Gminy Pilchowice