Urząd Gminy Pilchowice

ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home

Wydarzenia

Drukuj

 

1

Omawianie zasad nowego systemu gospodarowania odpadami zaczynamy od rozmowy z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. Od 19 marca do 26 marca 2013 r. Młodzieżowa Rada Gminy Pilchowice wraz z Sekretarzem Gminy odwiedziła wszystkie przedszkola w naszej gminie. Wszystko po to, aby po przez krótką lekcję zapoznać dzieci z problemem segregacji śmieci.

Dzieci brały czynny udział w zajęciach zadając jednocześnie kłopotliwe pytania.

2

 

Każde dziecko przedszkolne otrzymało kolorowankę, której wzór opracowała Młodzieżowa Rada Gminy. Kolorowanka ma trafić na lodówkę w domu każdego przedszkolaka, po to by wszyscy domownicy pamiętali o segregacji śmieci. Za pośrednictwem tych najmłodszych chcemy trafić do rozsądku wszystkich naszych mieszkańców i zachęcać do stosowania się do zasad nowego systemu gospodarki odpadami.

 alt

 

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

 alt

Zmieniony: Czwartek, 04 Kwiecień 2013 22:23  

Urząd Gminy Pilchowice
ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice 

 tel. 032-235-65-21; fax. 032-235-69-38
www.pilchowice.pl, ug@pilchowice.pl

Home